Videofilmowanie ślubne

Pokaż realizacje

Najwyższy poziom filmowania ślubów.

Specjalizujemy się w realizaowaniu videofilmowania ślubnego, czyli nagrania Państwa najważniejszego dnia w życiu. Wiemy co zrobić, by ten niepowtarzalny moment został uchwycony w taki sposób, by powracanie do pamiątki ślubnej w przyszłości było dla Państwa nowym przeżyciem. Tak, aby emocje towarzyszące podczas ślubu na naszym nagraniu powróciły. Nasi kamerzyści ślubni to pasjonaci i fachowcy, którzy kochają filmowanie ślubów, wesel a przede wszystkim plenerów video.

Dlaczego my?

Kamerzysta ślubny to nieodłączny i konieczny element, który należy uwzględnić przy planowaniu swojego ślubu i wesela. To właśnie odpowiednio dobrana osoba, która pasjonuje się wideofilmowaniem ślubnym i przede wszystkim zna wszelkie tajniki obsługi kamery, czy też lustrzanki (lub bezlusterkowca), jest gwarantem tego, że nagranie z dnia ślubu będzie niezapomnianą pamiątką na całe życie. Nasza ekipa kamerzystów ślubnych spełnia te wszystkie wymagania, aby Państwa nagranie video z dnia ślubu było czymś, co sprawia że nawet kilka czy kilkanaście lat po ślubie, z pewnością będziecie do niego wracać. Potrafimy uchwycić emocje towarzyszące podczas ceremonii ślubu, śmiech podczas przygotowań, ubierania Panny Młodej, łezka wzruszenia podczas Błogosławieństwa Państwa Młodych, czy niesamowite szczęście i podniosłość chwili, gdy przysięgacie sobie miłość, wierność oraz uczciwość.

Gdzie wykonujemy usługę filmowania ślubnego?

Nagrania videofilmowania ślubnego wykonujemy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, a także ościennych, czyli województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Jeżeli szukacie kamerzysty ślubnego na terenie Warszawy, Olsztyna, Szczytna, Ciechanowa czy Ostrołęki - nie mogliście lepiej trafić. Film ślubny tworzymy również z miejszych miastach i miasteczkach, takich jak Przasnysz, Maków Mazowiecki, Różan. Często filmujemy w Legionowie, Serocku, Razyminie, Piasecznie.

Ilu kamerzystów bierze udział w wykonaniu nagrania ślubnego?

Uważamy, że jeden kamerzysta weselny to za mało, by stworzyć obszerną pamiątkę z dnia ślubu. Jeden operator nie zdoła być zawsze tam, gdzie akurat coś ważnego się dzieje. Dlatego też SILVERSHOT oferuje usługę videofilmowania przy wykorzystaniu dwóch kamerzystów. Dzięki temu każda sytuacja może być uwieczniona z dwóch niezależnych perspektyw, przy wykorzystaniu kamer o różnych ogniskowych, różnych punktów widzenia.

Jak nagrywamy dźwięk?

Dźwięk rejestrowany na nagraniu ślubnym to równie ważna kwestia, co dobry obraz. Nikt nie chce, aby nagranie dźwięku w kościele podczas ślubu był niewyrażny. Dlatego nasi kamerzyści ślubni zawsze stosują zewnętrzne rejestratory dźwięku. Tam, gdzie to tylko możliwe, operator "wpina się" w linię wyjścia miksera, czy wzmacniacza, a gdy to nie jest mozliwe - przypinamy mikrofony kierunkowe do głośników, czy kolumn. Wszystko po to, aby ścieżka dźwiękowa na video ślubnym była pozbawiona zniekształceń, czy pogłosów. Tę technikę stosujemy zarówno w kościele podczas ceremonii ślubu, a także podczas zabawy na sali weselnej. Dźwięk z rejestratorów jest starannie i skrupulatnie mieszany z dźwiękiem, które zarejestrowały kamery. Efektem jest równowaga między czystą ścieżką np. śpiewu zespołu a reakcją weselników - śmiechu, oklasków czy spontanicznych okrzyków.

Efekt końcowy

Nasze realizacje to nie tylko jakość. SILVERSHOT VISUAL STUDIO to przede wszystkim pomysł i historia, którą chcemy opowiedzieć. Wszystko to, w połączeniu z nieprzeciętnym montażem nieliniowym, zaawansowaną korekcją obrazu oraz mixingiem i masteringiem dźwięku, tworzy materiał, którego się nie przewija.

Cechuje nas duża elastyczność, nastawienie na sugestie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Oferujemy również możliwość zamówienia usług z jednym bądź kilkoma operatorami.

Efekt naszej pracy przekazujemy w dowolnej, ustalonej formie:

 • Płyty DVD lub Blu-Ray z indywidualnym nadrukiem w stylowej i przede wszystkim trwałej oprawie, która ma służyć Państwu przez długie lata
 • Oferujemy możliwość obejrzenia i pobrania nagrania na dysk twardy przez Internet. Film dostępny jest dla wszystkich po wpisaniu przydzielonego loginu i hasła. Danymi dostępowymi dzielicie się Państwo z kim tylko chcecie!

Co filmujemy?

 • Śluby / wesela wraz z wszelką oprawą dodatkową (teledysk podsumowujący, intro, specjalne podziękowania rodzicom, etc.)
 • Filmy korporacyjne
 • Filmy reklamowe
 • Chrzciny
 • Studniówki
 • Komunie
 • Reportaże z imprez masowych i koncertów
 • Inne, indywidualne zlecenia

Sprzęt najwyższej klasy

Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt służący do rejestracji audio / video. Posługujemy się systemem DSLR (lustrzanek cyfrowych z wymienną optyką), ponieważ tylko one pozwalają uzyskać najwyższą możliwą jakość nagrań, którą z powodzeniem można porównać do jakości filmów z dużego ekranu. Szeroki wachlarz dostępnych metod filmowania pozwala nam zadziwić widza różnorodnością wykonanego materiału.

Stosujemy m.in.:

 • System stabilizacji obrazu Flycam / Steadicam, pozwalający na dynamiczny i stabilny ruch, nawet w przypadku konieczności biegu z kamerą
 • Slider / jazda kamerowa - płynne najazdy boczne
 • Monopody / statywy - by uchwycić statyczne ujęcia
 • Dźwięk rejestrujemy za pomocą zewnętrznych, cyfrowych rejestratorów dźwięku, a dzięki odpowiedniej obróbce uzyskujemy wysokiej jakości czystą i pozbawioną wszelkich zniekształceń ścieżkę audio.

Przykładowe realizacje

Jesteś zainteresowany?

Jeżeli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś nam powierzyć to zadanie, prosimy o kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasza strona używa plików cookie. Korzystając z naszego serwisu akceptujesz ich umieszczanie w swoim urządzeniu.

Rozumiem