Fotografia ślubna

Odpowiedzialność bierzemy na siebie.

Nasza specjalizacja to fotografia ślubna. Wiemy, jak ważny jest to dzień dla Młodej Pary i jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką bierzemy. Każdy jest inny, stąd do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Fotograf towarzyszy Młodej Parze od przygotowań, poprzez Mszę Świętą i ceremonię zaślubin, zabawę weselną do ostatniego punktu - ostatniego tańca. Pracujemy przez cały ten czas - tak, by żaden moment nam nie umknął. Najbardziej lubimy fotografować spontanicznie, z nienacka, choć wiemy, że portrety pozowane są równie ważne. Wykonując reportaż, fotograf stara się być niewidoczny, by nie ingerować w nastrój, który panuje.

Sprzęt najwyższej klasy

Wykorzystujemy sprawdzony i naszym zdaniem najlepszy sprzęt fotograficzny marki Canon oraz Sigma. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie cyfrowe lustrzanki pełnoklatkowe oraz zestaw obiektywów w pełni pokrywający zakres ogniskowych od 16 do 280mm, w tym w większości obiektywy stałoogniskowe z najwyższą dostępną światłosiłą.

Ponadto, dysponujemy zaawansowanym systemem oświetlenia flesz, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać usługę w praktycznie każdych warunkach oświetleniowych!

Jesteś zainteresowany?

Jeżeli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś nam powierzyć to zadanie, prosimy o kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasza strona używa plików cookie. Korzystając z naszego serwisu akceptujesz ich umieszczanie w swoim urządzeniu.

Rozumiem