Fotografia ślubna

Pozwól nam towarzyszyć Ci w tym ważnym dniu.

Nasza specjalizacja to fotografia ślubna. Wiemy, jak ważny jest to dzień dla Młodej Pary i jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką bierzemy. Każdy jest inny, stąd do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy Państwu pełną usługę fotografii ślubnej, a więc fotografujemy Młodą Parę od przygotowań, poprzez fotografię w kościele na Mszy Świętej, zabawę weselną aż do końca oczepin.

Jeżeli szukasz fotografa ślubnego w województwie mazowieckim lub podlaskim, czy warmińsko-mazurskim - jesteśmy do dyspozycji! Główny obszar działań w zakresie fotografii ślubnej to dla naszej ekipy fotograficznej przede wszystkim Warszawa oraz miasta w promieniu do 200km! Fotograf z Przasnysza, Ciechanowa czy Ostrołęki to my!

Naszym największym "konikiem" są niepowtarzalne i pomysłowe fotograficzne sesje plenerowe, czyli tzw. plenery ślubne, które wykonujemy w wybranym przez Państwa innym dniu po ślubie. Lubimy poznawać nowe miejsca na sesje plenerowe, dlatego chętnie odwiedzamy takie lokalizacje jak Warszawa, Ciechanów, Ostrołęka, Szczytno a także, jeżeli Państwo sobie tego życzycie - wyjeżdżamy na plener ślubny w nasze polskie góry, mazury czy nad morze. Fotografia ślubna, a szczególnie fotografia plenerowa w wykonaniu naszego fotografa ślubnego w takich miejscach z pewnością pozwoli na stworzenie niezapomnianej historii ślubnej.

Sprzęt najwyższej klasy

Wykorzystujemy sprawdzony i naszym zdaniem najlepszy sprzęt fotograficzny marki Canon oraz Sigma. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie cyfrowe lustrzanki pełnoklatkowe oraz zestaw obiektywów w pełni pokrywający zakres ogniskowych od 16 do 280mm, w tym w większości obiektywy stałoogniskowe z najwyższą dostępną światłosiłą.

Ponadto, dysponujemy zaawansowanym systemem oświetlenia flesz, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać usługę w praktycznie każdych warunkach oświetleniowych!

Jesteś zainteresowany?

Jeżeli podoba Ci się to, co robimy i chciałbyś nam powierzyć to zadanie, prosimy o kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasza strona używa plików cookie. Korzystając z naszego serwisu akceptujesz ich umieszczanie w swoim urządzeniu.

Rozumiem